Фасувальне обладнання, дозатори, фасувальні лінії
- +380 (99) 729-57-33Ціну уточнюйтеПід замовлення
- +380 (99) 729-57-33
- +380 (99) 729-57-33Ціну уточнюйтеПід замовлення
- +380 (99) 729-57-33
- +380 (99) 729-57-33
- +380 (99) 729-57-33
- +380 (99) 729-57-33
- +380 (99) 729-57-33
Дозатор – це узагальнене визначення конструкцій, систем і механізмів, що забезпечують функцію дозування різноманітних продуктів та матеріалів.
Дозатор — це пристрій для видачі заданого кількості продукту (дозування об'єму або ваги продукту (сипучих дрібноштучних продуктів, порошкоподібних матеріалів, рідини) у вигляді порцій, дозатори дискретної дії – зважування не постійно а за певним алгоритмом, в основному формування дози і розвантаження або дозатор постійного витрати - подає в одиницю часу однакова кількість продукту з допустимою для кожного конкретного випадку похибкою.
Багатокомпонентний дозатор - призначений для формування та видачі доз декількох продуктів, передбачається, що кількість компонентів для дозування, більше трьох. Так як двокомпонентний і трикомпонентний дозатор, має місце бути. залежно від конструкції устаткування, видача дози компонента, може здійснюється різними споживачам; вага або об'єм продукту в разі об'ємного дозування, кожного компонента настроюється; послідовність дозування матеріалів, відбувається за заданим алгоритмом.
Шнекові дозатори
Призначені для дозування порошкоподібних, і пастоподібних продуктів, що володіють високою надійністю, прості в обслуговуванні. Конструкція складається з самого шнека і панчохи або жолоби. Розташування шнека, горизонтальне, вертикальне або під кутом, у залежності від дозуючого продукту і призначення дозатора. Без додаткових вузлів досипки, у більшості випадків мають порівняно невисоку точністю дозування. Гібрид вагового дозатора з шнековою подачею і тонкої досипанням віброживильником, досягає точності в +-2г. Тонка досыпка може бути реалізована другим шнеком, меншого діаметру.
Об'ємні дозатори
Дозатори даного виду, можуть застосовуватися для різноманітних продуктів та матеріалів, будь то рідини, пасти або сипучі матеріали; об'ємний дозатор, порівняно простий, конструкції і цілком надійний. Найпоширеніша конструкція, має мірні ємності, вхід в мірну посудину для дозуючого продукту і вихід з нього. Ємності рухаються колоподібно, заповнюються з витратного або проміжного бункера, высыпка може бути реалізована практично в будь-якому місці. Производительность зависит от объема дозы и свойств дозируемого вещества (скорость заполнения мерного стакана) имеют невысокую погрешность, если у дозируемого вещества, стабильный удельный вес.
Из недостатков: неудобство применения если требуется частая смена дозируемого продукта, на объём и вес дозы, влияет температура, влажность и давления, недостаточная точность при работе с многими продуктами, материалами.
Весовые дозаторы
Применяются для широкого ряда продуктов и материалов. Понятие весовой дозатор, говорит о том что доза формируется по весу, в не зависимости от дозирующего устройства, будь то шнек, вибропитатель, турбина и т.д. В большинстве весовых дозаторов, управление процессом дозирования, ведает весовой электронный терминал.Весовые рычажные дозаторы, работают по принципу весов с двумя чашами. Конструктивно, состоит из весовой рамы установленной на призмах, противовеса с возможностью изменения веса либо расположения, емкости для дозируемого продукта. Серед плюсів: можливо досягти високу точність, мінімум часу для зміни ваги дози (табло вагового терміналу, противага) мінімум контролю.